Kim jest OVB Allfinanz Polska?

OVB Allfinanz Polska to zaufany, międzynarodowy Partner – dostawca rozwiązań z sektora ubezpieczeniowego, bankowego i leasingowego, które gwarantują wykonalność i unikalność w procesach sukcesyjnych.

Główna siedziba polskiej centrali spółki OVB, od 1992 roku znajduje się w Warszawie. Wraz z założeniem w 1970 roku OVB w Niemczech rozpoczęła się historia sukcesu. Dziś jesteśmy w czołówce firm pośrednictwa finansowego w Europie. Nasza misja to długoterminowe, przekrojowe i przede wszystkim zorientowane na klienta doradztwo finansowe dla sektora klientów PESEL w grupach: singiel, para, rodzina oraz 50+.

Najlepsi eksperci obsługują także sektor klienta sukcesyjnego REGON w zakresach od mikro podmiotów do firm o kapitalizacji wielu milionów złotych. Współpraca z ponad 100 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewnia naszym klientom najwyższej klasy, indywidualne rozwiązania finansowe. Podczas rozmowy pytamy o aktualne cele i życzenia, by dopasować adekwatne rozwiązania finansowe. Nasi Doradcy towarzyszą klientom przez wiele lat – pomagają podjąć właściwe w aktualnej sytuacji życiowej decyzje.

Segmentacja klientów REGON

W zależności od wielkości firmy wykonanie projektu sukcesyjnego może różnić się zakresami. Jednak każda usługa jest multidyscyplinarna.

„Życia nie da się zaplanować – ale elastyczne rozwiązania tak”.

Jako Twój osobisty partner do spraw finansowych chcemy towarzyszyć Ci na drodze do osiągnięcia wszystkich celów. Bez względu na pytania i problemy. JESTEŚMY DLA CIEBIE.

Rozmowa to dla nas sposób, aby zrozumieć Twoją sytuację i zaoferować unikalne rozwiązania. Na Twojej drodze do osiągnięcia finansowych celów i życzeń wspieramy Cię naszym doświadczeniem. Możesz być pewny, że Twój pośrednik finansowy z pomocą zespołu, centrali OVB i naszych partnerów premium, zapewni Ci najlepsze rozwiązania.

Dla beztroskiej przyszłości

Chcemy Twojej satysfakcji. Dlatego w OVB dajemy takie rozwiązania, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Oferty pakietowe? Nie! Wspólnie z Tobą chcemy osiągnąć wszystko, co sobie zaplanowałeś w różnych aspektach życia. Trzy z nich to zabezpieczenie emerytalne, zdrowie i optymalizacja kosztów gospodarstwa domowego.

Twoje zabezpieczenie emerytalne

Beztrosko przejść na emeryturę? Z właściwym zabezpieczeniem emerytalnym jest to możliwe. Ludzie są różni. Produkty zabezpieczeniowe również. Z szerokiej oferty wybierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, adekwatne do warunków Twojego życia.

Twoje zdrowie

Być zdrowym i cieszyć się beztroskim życiem? Zaprezentujemy Ci podstawowe filary opieki zdrowotnej i możliwości dodatkowego indywidualnego zabezpieczenia.

Optymalne zarządzanie budżetem domowym

Czy w gospodarstwie domowym istnieje wiele opcji optymalizacji własnego budżetu? Pokażemy Ci w jaki sposób przyjrzeć się bliżej własnemu budżetowi domowemu, aby znaleźć więcej możliwości dla osiągnięcia własnych celów i marzeń.

Wskażemy Ci drogę

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się planowaniem swojej przyszłości finansowej wie, ile różnych ofert i możliwości daje rynek. Damy Ci odpowiednie wskazówki i pomożemy wybrać właściwą dla Ciebie.

Projekt SUKCESJE.PL realizowany jest pod patronatem KIDS – Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych w ramach Narodowej Kampanii Społecznej Sukcesje.PL, której misją jest ratowanie polskiej przedsiębiorczości „na pokolenia”.